Márton nap

Az Átmenetek támogatását szolgáló programok keretében az alsó tagozat Márton napi projektet valósított meg. A tanulók osztálykeretben oldották meg a délelőtt folyamán a különböző feladatokat. Volt itt minden, ami "liba": festett képek, hajtogatás, színezés, terméskép. Tanultunk verseket, dalokat, megoldottunk rejtvényeket, vicces feladványokat.
Márton nap
Több osztályban mozgásos feladatok is helyet kaptak, s voltak, akik kukoricamorzsolásban is összemérték erejüket. Mi más is zárhatta volna a napot, mint egy szelet libazsíros kenyér elfogyasztása lila hagymával. Reméljük, hogy sikerül hagyományt teremtenünk ebből a programból. Köszönet a szervezőknek, résztvevőknek.

Cseh Gáborné
szakmai vezető