Az aerobik csapat Niederlenzben

2010 őszén az iskolánk aerobik csapata meghívást kapott Niederlenzbe svájci testvértelepülésünkre, egy nagyszabású rendezvényen - a Jugendfesten - való fellépésre. Örömmel elfogadtuk a felkérést és sok-sok gyakorlás után június 29-én elindultunk a hosszú útra.
Az aerobik csapat Niederlenzben
A vendéglátó családok nagy szeretettel fogadtak bennünket és ott tartózkodásunk alatt családtagokként bántak velünk. A fellépés osztatlan sikert aratott, vastapssal jutalmaztak bennünket. Rengeteg programot szerveztek nekünk, szebbnél-szebb helyeken kirándultunk. Fürödtünk, túráztunk, csónakáztunk, boboztunk, dodzsemeztünk, vagy éppen a havas hegycsúcsok felé vitt bennünket a felvonó. Számtalan élménnyel gyarapodtunk, s e mellett nyelvtudásunkat is kipróbáltuk. Részletesebben a későbbiekben beszámolunk utunkról, de addig is néhány fotó meséljen erről a csodálatos hétről.
Köszönjük szüleinknek azt, hogy lehetővé tették az utazást számunkra. Köszönjük a Csete Balázs Általános Iskolának, Hajdú László Polgármester Úrnak, Jászkisér Gyermekeiért Alapítványnak és Ruth Zschokkenak, akik anyagilag támogatták utunkat.
Köszönjük a Jászkiséri Külkapcsolatok Egyesületének a szervező munkát, Berente Jutka néninek, Rácz Jutka néninek, Törőcsik Zsoltinak és Szász Évinek a tolmácsolást és "vigyázó szemeiket".

Az aerobikos lányok és Szereminé Járvás Andrea