Apáról-fiúra

December hónap mindig tartogat izgalmas élményeket gyermekek és felnőttek számára egyaránt. Nem volt ez másként 2013-ban sem.
Apáról-fiúra 2013

Projektünk keretében tanulóink december 7-én részt vettek az Apáról-fiúra rendezvényen. Az osztályok népi játékokkal, a karácsonyvárás időszakát felölelő hagyományok színpadra állításával, jelenetekkel, tánccal, mesemondással, verssel, énekkel kedveskedtek a nézőtéren ülőknek. A jutalom sem maradt el: csodálatos kerámiát, szaloncukrot, emléklapot kaptak a fellépők. Az izgalmakat pedig teázással, kalács és alma fogyasztással vezették le a gyerekek.

Köszönet a pedagógusoknak, szülőknek és tanulóknak az ötletes műsorszám választásért, színpadképért, jelmezekért.

Cseh Gáborné
szakmai vezető