Tanulók figyelem!

Iskolánk vendége lesz Lőrincz Tamás,
olimpiai ezüstérmes kötöttfogású birkózó

Lőrincz Tamás

2012. szeptember 4-én délelőtt iskolánkba látogat és bemutatóval egybekötött élménybeszámolót tart Lőrincz Tamás, aki ezüstérmet nyert a kötöttfogású birkózók 66 kg-os súlycsoportjában a londoni olimpián.
A sport iránt érdeklődő diákoknak lehetőségük lesz kérdéseket is feltenni. Ezért már most gondolkodjatok, hogy mi is az, amit szeretnétek megtudni a birkózásról, az olimpiáról és természetesen Lőrincz Tamásról.

A látogatás apropóját az is adja, hogy iskolánkban szeptembertől birkózó szakkör indul, ahová várjuk az érdeklődő tanulókat.
Jelentkezni szeptember 15-ig lehet a testnevelő tanároknál és az osztályfőnököknél.