Német nyelvi verseny

Nagy örömmel készült iskolánk négy 8. osztályos tanulója a jászapáti Szakképző Iskola által meghirdetett német nyelvi karácsonyi versenyre. A helyi és a jászkiséri tanulókat karácsonyi hangulatú, csodaszépen díszített terem várta.

Német nyelvi verseny 2018

A felkészülés során bővült a tanulóink szókincse, megismerték a német nyelvű országok karácsonyi szokásait. A versenyzőket köszöntötte és jelenlétével megtisztelte Juhászné Ivanics Piroska igazgató-helyettes asszony. Urbán Barbara és Ivancsics Enikő tanárnők változatos, érdekes feladatokat állítottak össze.

Az előző évekhez hasonlóan most is kiváló eredményt értek el diákjaink. Hét csapat közül az 1. helyen végzett iskolánk Weihnachtsbonbons elnevezésű csapata, melynek tagjai: Madácsi Leila, Makai Erika, Dankó Gyula és Papp Bertalan. A kedves vendéglátás mellett szép ajándékban részesült minden résztvevő.

Szívből gratulálunk diákjainknak és felkészítőjüknek, Borsos Ildikó tanárnőnek!