Iskolánk tanulója "tarolt" a megyei diákolimpián

Javorek Janka a Csete Balázs Általános Iskola második évfolyamos tanulója.
A sakk tudományával óvodás korában ismerkedett meg, s már ekkor kiemelkedően szerepelt területi, megyei és országos versenyeken, ahol - korosztályát megelőzve - általános iskolás tanulókat utasított maga mögé.
Sakkolimpia 2015 - Fotóalbum
A 2012-2013. tanévben - még óvodásként - Ő képviselte megyénket az Országos Diákolimpián. A 2013-2014. tanévben ismét első lett, megelőzve a megye sakkozó kis tehetségeit.

Janka ebben a tanévben újra I. helyezést ért el a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Diákolimpián 7 veretlen játszmával, maximális teljesítménnyel, így vár rá az országos döntő májusban, ahol tovább öregbítheti iskolánk és városunk jó hírét.

Janka! Gratulálunk és büszkék vagyunk rád!