Tanévnyitó

Kedves Szülők!

Intézményünk tanévnyitó ünnepsége rendhagyó módon kerül megtartásra szeptember 1-jén. Az alsó tagozatosak számára 8.00-kor kezdődik a Petőfi út 1 szám (nagyiskola) udvarán, a felső tagozatosak számára pedig 9.00-kor.

Az első napon 7.30-tól csak az alsós szülők léphetnek be az intézmény területére a nagykapun át, természetesen szájmaszk viselése mellett. Csak ők kísérhetik be gyermeküket a tanteremig (betartva egymás között a 1,5 méter távolságot)! Miután leadták a tanítónak a gyerekek eszközeit, kérem, hagyják el az iskola területét!

A tanévnyitó ünnepség nyílt rendezvény, mindenki számára megtekinthető, az udvaron kerül megtartásra. A helyszín megközelítése a Művelődés Háza felőli bejáton keresztül lehetséges és a távozás is itt kell, hogy történjen. A szülők hátul, az osztályok mögött helyezkedhetnek el a járványügyi óvintézkedések betartása mellett (maszk, 1,5 méter). A bejáratnál lehetőség lesz kézfertőtlenítésre.

Köszönettel: Igazgatóság