Kedves Gyerekek! Kedves Szülők!

Év végén kitűnő tanulóink cirkuszi belépőt kaptak ajándékba. Miután tudomásunkra jutott, hogy sokan nem tudják a lehetőséget kihasználni (utazás, kísérő biztosítása, stb. miatt), így szervezkedésbe kezdtünk. Eredménye az lett, hogy augusztus 21-én prémium (tehát a legjobb) helyekre lefoglaltunk 100 jegyet. Várjuk mindazokat, akik még nem használták fel a jegyüket, illetve várjuk azokat is (szabad helyek erejéig), akiknek az átlaguk 4,5 felett volt. Indulás 11 órakor a Petőfi úti iskola elől. Felnőttek is jöhetnek, számukra a jegy 4500 Ft, amit a helyszínen kell fizetni. Kérjük osszátok, szóljatok egymásnak!!!! Jelentkezni telefonon: 30/635-3459 lehet. De az iskolában is jelentkezhettek a Titkárságon (a kitűnők a kapott jegyet hozzák be). A kirándulás a gyerekeknek ingyenes!!!!