Mikulás Kupa Úszóverseny

2014. december 3-án került megrendezésre az I. Mikulás Kupa Úszóverseny. Összesen 67 tanuló adta le nevezését a versenyre.
Mikulás Kupa Úszóverseny 2014 - Fotóalbum
A tanulók 3 úszásnemben versenyezhettek, az alsó tagozat tanulói hátúszásban, a felső tagozatosak mell és gyorsúszásban. Hét korcsoportban, nemek szerint voltak a versenyzők értékelve. Így összesen 16 arany, 16 ezüst, 16 bronzérem került kiosztásra. A verseny jó hangulatban telt, amit feldobott a Mikulás bácsi megérkezése, aki természetesen egy–egy apró ajándékkal kedveskedett mindenkinek.

Ezúton gratulálok minden versenyzőnek, aki a versenyen részt vett. Köszönet a vezetőségnek a szervezésben való segítségért, Tóth András rendszergazdának a hangosításért, Bús Nikolett, Ballagó Tamás testnevelő kollégáknak a lebonyolításban való részvételért.

Juhász Szilveszter
Testnevelő tanár