Emberi Erőforrás Támogatáskezelő logo

Sportágválasztó nap

NTP-SR-16-0018

Sportágválasztó nap került megrendezésre iskolánkban, ahol 13 sportágat próbálhattak ki a résztvevők amatőr és profi sportolók segítségével. Minden résztvevő számára biztosított volt a vércukorszint és vérnyomásmérés valamint lúdtalp és gerincferdülés szűrés, fogászati szűrés. Sportantropológiai vizsgálatra is lehetőség nyílt. Egészségmegőrző interaktív foglalkozásokon, előadásokon vehettek részt az érdeklődők egyszerre több helyszínen, emellett elsősegély nyújtási villám tanfolyamot is elvégezhettek a résztvevők.

Az iskola aulájában a rendezvény során kiállítás nyílt a tanulók "Kedvenc sportom, sportoló példaképem" témakörben készített alkotásaiból.