DSE

Jámbor Lajos emléktorna

Jámbor Lajos emléktorna:
1 arany, 1 ezüst, legjobb játékos, gólkirályi cím!!!

Sportnap Jászkiséren

Tanévnyitó Jászkiséren

Sportnap Pélyen (pdf)

Síelés Jászkiséren (pdf)

St Lambrecht

Kokava 2010

Kokava 2010 (2)

Kokava 2010

Sportdélután

Új mezeket kaptak a KÓPÉ DSE focistái

Aerobik (pdf)

Az aerobik csoport Pestszentimrén (pdf)

Pécsen járt az aerobik csoport (pdf)

Évadzáró jótékonysági összejövetel

A síoktatást és táborozást kiegészítő, de fontos része a 2008. február 23-án megtartott évadzáró, jótékonysági, támogatói zenés - táncos összejövetel. Köszönet a résztvevőknek, akik jelenlétükkel és anyagi hozzájárulásukkal támogatják ezt a téli sporttevékenységet. Köszönet azoknak, akik nem tudtak ott lenni, de anyagilag támogatnak, és lehetőséget biztosítanak a sítábor olcsóbb megszervezésében és a gyermekek versenyeztetésében. Köszönet a gyerekek nevében is a segítőkész vállalkozóknak.
Baloghné Dr. Baka Ibolyának, Tóth Istvánnak, Korsós Ferencnek, Szeremi Andrásnak, Hajnal Csabának, Berki Bertalannak, valamint a Külkapcsolatok Baráti Egyesülete vezetőségének, a Nagyközségi Polgármesteri Hivatal dolgozóinak, a Csete Balázs Általános Iskola vezetőségének, a Jásztej Zrt. Igazgatójának, a napközis konyha valamennyi dolgozójának, valamint Bús Nikolett és Szüle Sándor kollégáknak.

Rácz György táborszervező