Alsós szavalóverseny

A Magyar Kultúra Napja alkalmából január 19-én rendeztük meg az alsó tagozat szavalóversenyét az iskolában. Minden osztályból 3 tanuló indult a versenyen, a pélyi tagintézményből pedig évfolyamonként 2 gyerek. A zsűrinek nagyon nehéz volt dönteni, és kiválasztani a sok színvonalas előadás közül a legjobbakat. A zsűri elnöke Szakálné Torma Eszter volt, tagjai pedig Molnárné Zana Ágota tanárnő és Miklósné Tasi Edit tanítónő, tagintézmény vezető voltak.

Következő eredmények születtek évfolyamonként:

1. évfolyam

1. Makai Erika 1/a
  2. Pócsi János Pély
  3. III. hely: Rabi-Nagy Gergő 1/a
Különdíj: Farkas Amanda 1/b

2. évfolyam

1. Gál István 2/a
  2. Kozma Tímea 2/a
  3. Miskolczi Alex 2/c
Különdíj: Pinczi Ákos 2/b

3. évfolyam

1. Bódi Éva 3/a
  2. Barna Gábor 3/a
  3. Varnyú Elizabet Pély
Különdíj: Bagi Tamás 3/c

4. évfolyam

1. Makai Viktória 4/a
  2. Czakó Noémi 4/b
  3. Bódi Kitti 4/a
Különdíj: Pócsi Katalin Pély

Köszönjük a gyerekeknek a csodás verseket, a zsűrinek a munkáját, a nevelőknek a szavalók felkészítését, a közönségnek a sok tapsot.
Továbbá a Természetjárók Gyermek Egyesületének az anyagi támogatást, a Flóra virágüzletnek a szép virágokat, a zsűri elnökének az édességeket.

Hajnal Csabáné
szervező