Halloween Pélyen

Nálunk az őszi szünetre adott volt a jó hangulat, hiszen az októbertől egy Halloween-bulival búcsúztunk.
Vámpírok, boszorkányok, zombik, tündérek és egyéb fantázialények népesítették be az iskola feldíszített auláját ezen a délutánon.

Halloween Pélyen

Fotógaléria

A parti egy jelmezversennyel kezdődött. Háromtagú zsűri értékelte az ötletesebbnél ötletesebb jelmezeket. A díjak kiosztása után diszkó következett, amely már akkor vált igazán hangulatossá, amikor csak a töklámpások világították be a teret.
Reméljük, sikerült ezzel a rendezvénnyel hagyományt teremtenünk, és jövőre egy októberi délutánt megint a rémségeknek szentelhetünk.

A diákönkormányzat