Jámbor Lajos emléktorna:

1 arany, 1 ezüst, legjobb játékos, gólkirályi cím!!!

Jámbor Lajos emléktorna
Iskolánk tanulói októberben kézilabda- és teremlabdarúgó-tornán vettek részt Jászszentandráson. A 6. alkalommal megrendezett Jámbor Lajos emléktornán nagyon szép eredmények születtek.

Lány kézilabda csapatunk 2. helyezést ért el, a torna legjobb játékosának pedig Gál Kincsőt, iskolánk tanulóját választották. Az ezüstérmes csapat tagjai voltak: Bárdi Izabella, Berta Boglárka, Burai Vivien, Gál Kincső, Horvát Cintia, Kovács Dóra, Magyar Zsófia, Mészáros Zsófia, Nagy Dzsenifer, Pócsi Andrea, Szécsi Rozália, Végh Georgina.

A fiúk teremfoci csapata 1. helyezést ért el, így a serleget és az aranyérmet is elhozták Jászszentandrásról. Sőt, a gólkirály is iskolánk csapatából került ki, Sőti József nyerte el a serleget!
Csapattagok: Burai Erik, Burai Máté, Kovács Renátó, Lődi Marcell, Miklós Péter, Nagy Simon, Sőti József, Szecskó Máté, Tarkó Dániel.

Szívből gratulálunk a lányoknak és fiúknak!
Köszönjük Rácz György tanár úr felkészítő munkáját és a továbbiakban is kívánunk hasonlóan szép eredményeket sportoló fiataljainknak!