Mikulás kupa

2011. december 5-én már nagyon vártuk a Mikulást az iskolában. Elhatároztuk, hogy a hosszúnak tűnő várakozás nehézségeit megkönnyítjük egy nemes kis versengéssel az alsótagozatosak számára. A TÁMOP 6.1.2 pályázat keretében játékos sportvetélkedőn mérhették össze gyorsaságukat, erejüket és kitartásukat az osztályok.
Mikulás kupa
Az iskola aerobikosai vidám zenére bemelegítették a versenyzőket, majd kezdődött a küzdelem. Mikulás sapkával váltófutás, zsákból labdapakolás, fittball-labda gurítás, karikában futás, szlalomfutás szerepelt a versenyszámok között. Az osztályok látványos nevezési lapokon - amelyeket maguknak terveztek - kapták a mikuláspontokat. Jó hangulatban, hangos szurkolás közben alakult ki a végeredmény. A Csete Balázs Általános Iskola és a Természetjárók Gyermek Egyesülete jóvoltából sportszerekkel és szaloncukorral jutalmaztuk a gyerekeket. A szép nap után megfáradva, de boldogan vártuk az éj leple alatt surranó Mikulásokat otthonunkban. Köszönöm az osztályfőnököknek, tanárnéniknek a lelkes részvételt, Bús Nikoletta és Rácz György testnevelőknek és az iskola vezetőségének a szervezésben vállalt munkájukat, Iván Viktória tanárnőnek és Kovács Mártinak a zsűrizést.

Szereminé Járvás Andrea
a verseny szervezője