Műfüves pálya átadása

A Jászberényi Tankerületi Központ az EFOP-4.1.3-17-2017-00333 azonosító számú pályázat keretében tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztésére nyert támogatást, melynek köszönhetően iskolánk egy fedett műfüves pályával gazdagodott.
Az Európai Unió és a Magyar Állam által nyújtott támogatás összege 45.062.000 forint, a támogatás intenzitása a projekt elszámolható költségeinek 100%-a. A beruházás az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg a Széchenyi 2020 program keretében.

A projekt célja volt a mindennapos testneveléshez szükséges fejlesztések megvalósítása az iskola udvarán. Ennek köszönhetően a 20 x 38 méteres sportpálya  multifunkcionális műfűvel lett burkolva, valamint a sportpálya levegővel felfújt, egyrétegű légtartásos sátorszerkezettel befedésre került az egész évet lefedő használat biztosítása érdekében.
Műfüves pálya átadása